אזורים פופולריים

 • המושבה האמריקאית

  המושבה האמריקאית היא ממש פנינה סודית, שכונה קטנה בתל אביב שרובכם לא שמעתם עליה. היא נמצאת בין שכונת פלורנטין לשכונת נגה ביפו. בשנת 1886 קבוצה של נוצרים הגיעו לארץ ממדינת מיין ומניו אינגלנד שבארצות הברית. הם בנו בתי עץ בסגנון אמריקאי שהביאו איתם בספינותיהם. לאחר שהאמריקאים נטשו הטמפלרים השתלטו על השכונה והוסיפו לה כנסייה יפה עם חלונות ויטרז'. אחרי מלחמת העולם השנייה השכונה ננטשה, אך בשנים האחרונות התחילו לשפץ את הבתים המוזנחים. היום ניתן לראות שוב את היופי המיוחד של המושבה האמריקאית. 

 • העיר הלבנה

  לעיר הלבנה של תל אביב יש את אוסף בנייני הבאוהאוס הגדול בעולם, והוכרז על ידי אונסקו כWorld heritage site. אזור מקסים זה של לב העיר מקיף רבים מהרחובות הכי מוכרים בעיר, כגון שדרות רוטשילד ושינקין. לאלו שמעוניינים בהיסטוריית העיר שווה לעשות סיור מודרך, אבל כיף לא פחות לשוטט לבד בין הרחובות המקסימים ולשבת בכמה מבתי קפה השכונתיים. 

 • רחוב שינקין

  רחוב שינקין ידוע כמקום מעולה לקניות. הרחוב הצר מלא בבוטיקים של מעצבים ישראלים, רשתות מחו"ל, בתי קפה והמון רב. השיפוץ שעשו בשנים האחרונות הפך את הרחוב למקום מאוד נחמד להליכה רגלית ולרכיבה בשבילים המסומנים

 • התחנה

  חמש דקות הליכה מהמלון נמצא מתחם התחנה, תחנת רכבת ישנה ומשופצת. המתחם הוא סוג של קניון פתוח עם חנויות של מעצבים ומסעדות האירועים השונים שהתחנה מארחת באופן קבוע ממש מומלצים. בימים שונים אפשר למצוא שוק אומנים, שוק אוכל, הופעות, ופעילויות שונות לילדים. 

 • רחוב דיזנגוף

  בצד אחד של רחוב דיזנגוף יש את דיזנגוף סנטר, הקניון התל אביבי במיקום הכי מרכזי. בצד שני, דיזנגוף מגיע עד לפארק הירקון ולנמל. בין לבין תמצאו מעצבי יוקרה ישראלים, מעצבי שמלות כלה, ומעצבי נעליים. יש גם לא מעט מסעדות וברים טובים בין לבין.

 • חופי עלמה ובננה

  שני החופים הכי קרובים למלון טריאסטה הם עלמה ובננה. חוף עלמה יותר קרוב ליפו, ויש בו את מסעדת מנטה ריי המעולה. רק תדאגו שיש מציל אם אתם נכנסים למים, הים שם מסוכן. בחוף בננה יש אווירה כיפית וצעירה ולפעמים אפשר לראות קבוצות שמתופפים או עושים יוגה. בבננה יש שובר גלים ולכן המים קצת יותר רגועים. שני החופים נמצאים 10 דקות הליכה מהמלון.

רחוב אחד העם 4,

נווה צדק, תל אביב

Tel Aviv

972-50-9566956 +

 

© 2021 Trieste Neve Tzedek 

Development & Design : YB