שווקים

 • שוק הכרמל

  עם דוכנים צבעוניים שיורדים מרחוב אלנבי כמעת עד לים, השוק התוסס הזה הוא חובה לכל מי שמגיע לתל אביב, סוחרים רעשנים ,פירות וירקות מכל טוב וכמויות של אנשים, זאת חוויה ישראלית לגמרי. בנוסף לדוכנים של הירקנים או של הבגדים הזולים, האוכל פשוט נהדר. הרבה מסעדות ובסטות חדשות נפתחו לאחרונה וניתן למצוא מאכלים שונים כגון חומוס, שקשוקה, אוכל מקסיקני, טורקי ודרום אפריקאי. 

  השוק ממוקם לאורך רחוב הכרמל מכיכר מגן דוד ועד מסוף כרמלית וגם ברחובות סמוכים בשכונת כרם התימנים ובנחלת בנימין.

 • שוק האומנים בנחלת בנימין

  בכל יום שלישי ושישי מעל ל200 אומנים ישראלים מקימים דוכנים במדרחוב נחלת בנימין כדי למכור מוצרים בעבודת יד. זהו מקום נהדר לקנות מתנות מיוחדות ובנוסף לעזור לאומנים ולעסקים קטנים ישראלים.

  מדרחוב נחלת בנימין, רחוב נחלת בנימין - תל אביב

 • שוק הפשפשים

  שוק הפשפשים ביפו הוא ערבוב מושלם של עתיק וחדשני. מצד אחד יש את הרחובות והבניינים העתיקים והיפיפיים,תכשיטים,רהיטים,שטיחים ועוד..... ומצד שני הסצנה החדשה של מסעדות, ברים ובוטיקים מעולים. בכל ערב המסעדות והברים פותחים שולחנות בסמטאות הצרות,מנגנים מוזיקה ים תיכונית שמשרה אווירה מקסימה על המקום. 

  שוק הפשפשים ביפו פועל ברחובות עולי ציון, יהודה מרגוזה ובית אשל והרחובות הסמוכים.

 • שוק לוינסקי

  שוק לוינסקי זה לא שוק קונבנציונאלי, אלא יותר אזור מגניב של כמה רחובות עם חנויות רבות בהן ניתן למצוא תבלינים, פירות יבשים, אגוזים, כלי בית, גבינות, ועוד מטעמים. בנוסף יש מסעדות רבות עם אוכל פרסי, תמני, איטלקי, יווני, טבעוני ועוד רבות. האווירה משתנה בערב, כשהחנויות והמסעדות העממיות נסגרות וברים אופנתיים פותחים את דלתם.

  שוק לוינסקי פועל על רחוב לוינסקי ומתחיל מפינת רחוב העלייה, גולש קצת לרחובות סמוכים ומסתיים באזור רחוב המשביר.

רחוב אחד העם 4,

נווה צדק, תל אביב

Tel Aviv

972-50-9566956 +

 

© 2021 Trieste Neve Tzedek 

Development & Design : YB